The 5-Second Trick For Pašatteikušos personu reģistrs
The 5-Second Trick For Pašatteikušos personu reģistrs
Blog Article
Diemžēl jā. Daļa personu, kas sevi iekļāvušas reģistrā, mēdz turpināt lietot nelicencētās azartspēļu vietnes.
Rezultātā 95% no kopējā Latvijas mājsaimniecību apjoma nelegālo azartspēļu vietnes nav pieejamas.
Ja liegums noteikts uz minimālo termiņu, kas ir viens gads jeb twelve mēneši, tad pēc minētā laika perioda tas beidzas automātiski.
Azartspēļu operatoriem ir noteikti vairāki ierobežojumi, piemēram, būtiski ierobežotas iespējas rīkot kampaņas un piedāvāt spēlētājiem bonusus, ir ierobežots to produktu klāsts, ko ir iespējams piedāvāt spēlētājiem. Tāpat spēļu operatoriem ir obligāti jāpiedāvā vairāki atbildīgas spēles rīki, kuri ļauj spēlētājiem kontrolēt savas darbības.
Reģistrācija stājas spēkā iesnieguma iesniegšanas dienā. Ieejot spēļu vietā (gan fiziskā, gan interneta vidē), ikvienai personai jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, lai pārliecinātos, vai persona nav iekļāvusi sevi pašatteikušos personu reģistrā.
Tāpat inspekcijas psiholoģe E. Brila piedalās dažādos izglītojošos semināros un sniedz padomus par to, kā atpazīt azartspēļu atkarības riskus un kā no tiem izvairīties.
E-konsultācija Vai no citas ES dalībvalsts var pasūtīt CBD jeb kanabidiola produktu Pirms 3 mēnešiem, Veselība E-konsultācija
Ziņa Sabiedriskajā apspriešanā grozījumi noteikumos par biedrību gada pārskatiem un grāmatvedības kārtošanu Pirms four mēnešiem, Reģistri Skaidrojums
SKAIDROJUMI: website Kā pieteikties azartspēļu liegumam un kā dzēst sevi no Pašatteikušos personu reģistra
«Galatasaray» fani Rīgā, «Daugavas» stadiona gatavošanās Eiropas futbola līgas spēlei janvārī
Visaptverošs "Pašatteikušos personu reģistrs" Latvijā darbojas kopš 2020.gada one.janvāra. Tā mērķis ir aizsargāt sabiedrības intereses un fizisko personu tiesības atturēties no pārmērīgas tieksmes uz azartspēļu, tajā skaitā interaktīvo azartspēļu, spēlēšanu vai piedalīšanos interaktīvajās izlozēs.
Taču inspekcijas psiholoģes Elīnas Brilas pieredze darbā ar azartspēļu atkarīgajiem liecina, ka daļa cilvēku nāk lūgt padomu, psiholoģisko atbalstu, lai vairs nespēlētu, un daļai ir veiksmīgi izdevies atturēties no spēlēšanas.
"2019.gadā general publicētajā pētījumā, ko veica Veselības ministrija, tika konstatēts, ka azartspēļu atkarības riskam Latvijā ir pakļautas vairāk nekā 16 000 personu. Līdz šim saņemto pieteikumu skaits "Pašatteikušos personu reģistrā" rāda, ka iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju liegt sev piekļuvi azartspēlēm.
Jau ziņots, ka 2019.gada 3.aprīlī Saeima pieņēma grozījumus Azartspēļu un izložu likumā, paredzot izveidot "Pašatteikušos personu reģistru", par tā pārzini nosakot Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju.
Report this page